| Cristi112 a întrebat:

Cum fac sa mearga youtube pe Nokia asa 311? Cand intru pe youtube si aleg un video..imi apare ca se incarca apoi scrie retea ocupata sau niciun raspuns! mai incearca!

Răspuns Câştigător
| AsTheLove a răspuns:

Buna Cristi112,
Pai,in primul rand ca sa intri pe internet trebuie sa ai conexiune la internet.Din moment ce nu ai Wi-Fi, trebuie sa il pui pe 3G. Daca spune retea ocupata, atunci e clar ca ori nu ti-ai activat netul, or pur si simplu ti s-a terminat internetul.

Vezi ce faci-n-o da in bara,
AsTheLove

P.S:YouTube-ul consuma o groaza de internet decat sa cauti ceva anume pe browser, crede-ma, am incercat asta pe propria piele''...si am avut cost suplimentar 64.86 euro!

| Cristi112 explică (pentru AsTheLove):

In primul rand iti multumesc pentru raspuns si ajutor. Am acoperire wireless toata casa si 2-3 metri in afara casei, aparatul suporta 3.5g si nu il am pe abonament ca sa imi ia bani.Am vazut pe youtube un tutorial in engleza despre el cum intra pe youtube si selecteaza prin Wi-fi si merge, problema la mine este ca nu merge nici prin wi-fi si nici prin date mobile (mb)

| AsTheLove a răspuns (pentru Cristi112):

Atunci ce as putea sa iti recomand ar fi sa intrebi un specialist de la centrul pe care ai abonament.Deobicei,ei iti pot rezolva problema!
Altfel zis, poti sa incerci si la prietenii tai dragi care stii ca au avut si ei probleme sau sunt mult mai experimentati in tehnologie!

Multa bafta,
AsTheLove