| lupusfe a întrebat:

Am un nokia x6 si este nou. Am formatat bateria si mergea bine pana de curand. Cand il pornesc apare ecranul alb si apoi emblema de la nokia. Apoi ramane blocat. ca rog cine ma poate ajuta sa rascupda sau pe id de mass darius_lup. Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| SexyGirl123 a răspuns:

Depinde de caz...Si mie mi s-a intamplat eu am iphone 3 tot asa mi s-a intamplat cand vroiam sa il descid mi s-a facut ecranu negru si cand aparea emblema se bloca...dar un prieten mi spus ca trebuie sa instalez din nou softul (la un Orange shop).Lam dus sa-mi`l instaleze si acum e ok.SUCCES!