| Kamelya178 a întrebat:

Am un Olympus vg-160 si eram la tara si il aveam in buzunar si eram la verisoaramea si bause lapte si a aruncat toata cana de lapte fierbinte pe mine si am fost la un magazin si a spus ca este o piesa arsa nu mi-a spus care.Voi care credeti ca a fost deci il aveam in buzunar si era cu fata si cam cat ar costa acea piesa?

Răspuns Câştigător
| Criterion a răspuns:

Ideea e ca oricine putea sa spuna orice despre aparatul tau, chiar si ca a trecut prin Zona Crepusculara. Atata vreme cat nu l-a deschis un profesionist, orice supozitie nu are sens.
Asadar iti recomand sa-l prezinti la un service specializat, specificat pe certificatul de garantie al aparatului. Numai asa vei putea afla pretul reparatiei si care piesa trebuie inlocuita. S-auzim de bine!