| Iancugeorgiana a întrebat:

Mai devreme m-am dus pana la magazin si pe drum m-am intalnit cu fostul meu prieten care mi-a spus ca vrea sa vorbeasca ceva cu mine si mi-a spus ca ar vrea sa devenim prieteni cum eram inainte sa avem o relatie.Sa radem,sa ne distram,sa ne spunem problemele, sa iesim pe afara... exact cum eram inainte sa formam o relatie.Si eu nu i-am spus nimicstraight face
De ce credeti ca mi-a spus ca vrea sa devenim prieteni cum eram inainte sa fim impreuna?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai vrea sa te aiba ca iubita dar prefera sa fiti ca inainte, totusi te mai iubeste...

| RalucaPuca a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca vrea sa fiti impreuna. Poate i-ai fost atat de apropiata ca vrea macar sa ramaneti prieteni.

| eevvaa a răspuns:

Poate ca a inteles ca ai fost cel mai bun lucru in viata lui si a hotarit sa te intoarca...

| Adriana007 a răspuns:

Serios..la toate intrebarile pui " De ce credeti ca a zis asta?" " De ce credeti ca face asta?" " de ce credeti ca?" ..Nu crezi ca e cazul sa il intrebi pe el? De unde am putea noi sa stim de ce iti zice el asa..de ce face el asa..de ce se duce el acolo. de ce nu se duce acolo. m-am uitat intentionat pe contul tau si 48 de intrebari sunt despre fostul tau prieten ..esti deja obsedata de tot ce spune si de tot ce face el. multa lume iti spune cu frumosul. ca nu te mai vrea..ca te vrea. ca nu stiu ce.dar asta e realitatea.Tu esti obsedata de tot ce face el, pe el. nu prea il intereseaza o noua relatie cu tine dar tu tot pui atatea intrebari despre respectivul. si nu il lasi in pace. ciudata viata asta a ta. si vad ca nici tu nu vrei sa ti-o schimbi.

| cosrockus a răspuns:

Daca esti buna de sex inseamna ca vrea sa ti-o traga in pi.a

| dodoutz a răspuns:

Daca cumva nu are ceva de castigat din aceasta ''prietenie'', atunci cu siguranta inca nu te-a uitat si ii trezesti sentimentele pe care le-a avut in timpul relatiei