| petrescuionut a întrebat:

am un pc ddr2 am windows xp sp2, nu am mai schimbat windowsu de maxim 2 ani.
Cand bag sidiul de windows apas space nu-mi citeste sidiul windowsu imi apare start windows normal, windows setup, si sa apas F8, cand dau la windows setup pc se reseteaza.
La F8 imi apare safe mode network, safe mode, si ceva ca windowsu sa revina la searile initiale am dat pe acolo tot nu merge la altcineva sidiul merge cu windows la mine cand dau imi apare mereu acelasi lucru de mai sus.
Cine stie sa-mi zica sau care stie un program pentru reinstalarea erorilor de la windows, pc se reseteaza mereu imi apare imagini albastre care zice; windows pc is down zice ceva de hardwoare si nu mai stiu cine stie il rog sa ma ajute dau funda happy
Cine stie

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Cand bagi cd in cd rom apesi f10 in cazul meu apoi enter, iar din windows nu poti formatata partitiile si nu e recomandat, trebuie instalat un nou windows asta e clar te-as ajuta personal, de unde esti?

| petrescuionut explică (pentru RAY):

Sadova

| RAY a răspuns (pentru petrescuionut):

Unde e aia?

| petrescuionut explică (pentru RAY):

Este la 54 de KM de Craiova
Sadova jud Dolj