| Kenjibushido a întrebat:

am un psp de ceva ani si mi s-a stricat incarcatorul iar.
Vreau sa stiu daca pot sa il repar de unul singur ca nu prea vreau sa cumpar altul dar daca e nevoie cumpar ce sa fac.
Deci spuneti-mi pot sa il repar de unul singur?

3 răspunsuri:
| Ciompârla a răspuns:

Nu avem de unde sa stim daca poti sa il repari singur. Sigur nu esti electrician si nici nu stii ce e stricat in incarcator. Si de cat sa dai cu banda izoler si picatura, apoi sa faca scurt si sa ia foc, mai bine fa un sacrificiu si cumpara un incarcator la mana a 2-a. Nu poate costa o caruta de bani. Stima.

| K0sti a răspuns:

Stupid question!

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

1) Daca s-a stricat sigur s-a stricat transformatorul din rl sau poate un capacitor asa ca uite aici unul ieftin
http://olx.ro/......2FMqH.html