| Alexxanndru a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Core Prime si de dimineata imi cam face figuri, eram pe skype ( da, pe telefon) si s-a incalzit destul de tare si s-a oprit. cand l-am aprins mai aveam 0% baterie din 33% cat aveam anterior. Se intampla ca il las la incarcat si nu se incarca, sau se incarca foarte foarte greu. In plus se incalzeste fara sa stau pe el, fara sa fie nimic deschis ( se incalzeste in special in zona procesorului ). Ce credeti ca poate fi? Eu i-am dat acum un reset din fabrica. Credeti ca se va rezolva? Am ciobit capacul de pe slate, se pierde garantia la asa ceva? rolling on the floor PLS HEEELp. Dau tot ce se poate laughing)

3 răspunsuri:
| Buzatoiu_Alexandra_2000 a răspuns:

Poate ca a intrat putina apa la baterie fara sa stii din neatentie. Pune telefonul intr-un bol cu orez si asteapta cam o ora. Daca nu e asta poate fi bateria slaba(ceea ce nu cred) sau s-a ars ceva inauntru.Mi-s-a intamplat si mie sa mi-se arda ceva inauntru fara sa stiu. Daca nu iti e folositoare nici una din metode du-te de unde l-ai cumparat si vorbeste cu un consultant.

| Alexxanndru explică (pentru Buzatoiu_Alexandra_2000):

Multumesc pentru raspuns, dar vad ca problemele s-au ameliorat considerabil dupa resetul din fabrica. Urmeaza sa instalez toate aplicatiile de care am nevoie si sa vad cum se comporta. Voi reveni cu un update in caz ca mai este cineva care va vedea asta vreodata laughing

| Andraşescu_Alex_2001 a răspuns (pentru Alexxanndru):

Majoritatea samsungurilor fac asa. Și eu am o tableta și am patit de en ori la fel cum ai formulat tu. Cu siguranta problema este bateria sau incarcatorul. happy