| Ilvmuzik_Andreyz_1988 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini cu android 4.0.4... am camera, merge sa fac poza, dar nu pot filma. aveti vreo solutie?
Funda

5 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Vezi ca atunci cand deschizi camera sa faci o poza, daca zici ca poza ai facut, in dreapta undeva ti apare un aparat foto si o camera, faci slide adica dai cu degetul in sus si se comuta pe camera video, dai cu degetul in jos se comuta pe aparatul foto. sa ne zici daca a mers!

| radu75 a răspuns:

Hai hai, incearca si tu sa ti schimbi versiunea de android pe care o ai, adica sa i faci update la android si o sa plangi pe aici pe tpu.ro cum au mai facut vreo doi numai azi, verifica si ai sa vezi. nu mai faceti update daca nu va pricepeti, stati in banca voastra. sa mai incerci la tel sa i dai o revenire la setarile din fabrica si sa ne spui daca merge camera sau poate nu ai spatiu de stocare, nu stiu ce sa ti mai zic!

| Gabrielaa90 a răspuns:

Ba da merge! Si eu am avut aceeasi dilemalaughingCand intrii sa faci poze da click pe aparatul foto din dreapta eranului si iti va aparea camera video. Daca vrei sa faci poze inversezi si tot asa.Bafta!

| Ilvmuzik_Andreyz_1988 explică:

Stiu sa comutez pe video.dar cand apas pe butonul rosu sa inregistreze, NU MERGE! poate trebuie sa-mi schimb versiunea?

| Banuta_George_1990 a răspuns:

Instaleazati video printr-un program special.