| vasiliustefan98 a întrebat:

am un Samsung Galaxy s3, si am o mica problema
Aproape tot timpul cand ies dintr-un joc mai mare, cum ar fi Fifa 15 sau Asphalt 8 are Lag Fix adica daca apas pe buton de Home imi apare Apps in mijloc si dureaza cateva secunde, stiti voi despre ce este vorba
Dau funda la cel mai bun raspuns
P s L-am resetat la setarile din fabrica...si tot asa face, dar va rog fara raspunsuri de genu' Du-te la un service etc

1 răspuns:
| Anna0111 a răspuns:

Pai, in caz ca nu ai aplicatia Clean Master, instaleaz-o! E super buna! Iti merge telefonul mai bine si te scapa de lagguri!