| KhaZix a întrebat:

Am un stik cu poze,fisiere,etc si ma lasa sa intru in el,"The disk in drive E is not formatted, do you want to format it now?" daca dau yes se sterg toate datele... exista vreo solutie sa intru in el? Multumesc!

5 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

Se scrie stick, oricum, mai acceptăm și greșeli. Nimeni nu e perfect.

În acest caz, dai click pe Disk E, apoi click dreapta pe el, Properties, Tools și la Error Checking e un buton "Check now". Apeși pe el. O să apară o fereastră mică unde bifezi prima căsuță, cu Automatically fix. Dai start, aștepți ceva timp și voila! Sper că te-am ajutat!

| KhaZix explică (pentru RadikalGamer):

Am facut exact cum mi-ai spus, dar cand a dau click pe star iese automat si nu se intampla nimic?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru KhaZix):

Usb flash fake test cauta pe google te va ajuta

| RadikalGamer a răspuns (pentru KhaZix):

Atunci du-te la un prieten ceva și spune-i să scoată datele, dacă merge...

| KhaZix explică:

Am gresit, ma scuzati, nu ma lasa sa intru in stik*.