| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon Allview a4You si l-am scapat pe jos ( GG pentru mine ) si nu stiu care e problema cand il deschid imi arata toate anumatiile dar cand apas pe ecran nu merge nimica ( am incercat sa imi scot bateria ). Oare ar fi de la display da nu cred ca atunci nu imi ar mai arata nimica. Raspunsuri! Daca reusesc o sa ii dau Funda la cine ma ajuta. Va rog grabiti-va! (nu mai am garantie )

Răspuns Câştigător
| SimoonaD a răspuns:

Ai probleme cu touch-ul telefonului.Mergi la un service de mobile.

1 răspuns:
| Valentin_Virussee_2000 a răspuns:

Ti s-a stricat touch-ul! Ati recomand sa te duci la un serviciu sau mai bine ati iei altul la fel sau alta marca pentru ca cat dai pe reparatia lui dai pe un telefon nou! Funda te rogg?