| XxZAPxX a întrebat:

Am un telefon (Allview P6 Energy lite) care se blocheaza foarte des si uneori isi da restart singur(face asa de cand l-am cumparat). Pot face ceva pentru a rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| OanaSn a răspuns:

Nu stiu daca poti face ceva,incearca sa ii dai restart din fabrica sau sa actualizezi sistemul de operare,desi nu prea cred ca ar ajuta,dar poti incerca; daca tot nu merge,du-l la service sau,mai bine,iti recomand sa iti iei un telefon nou. Am avut si eu Allview si acum mi se pare o alegere foarte proasta, caci mie, personal nu imi plac telefoanele Allview deloc fiindca se blochează si nu merg bine deloc. Bine, poate acest lucru nu se intampla cu toate modelele, dar eu raman la aceeasi parere.

| XxZAPxX explică (pentru OanaSn):

I-am dat restart din fabrica de cateva ori si tot asa face. Dar oricum multumedc pentru sfaturi.

1 răspuns: