| Andrei_Razvanel_1999 a întrebat:

Am un telefon Nokia X2-05 care l-am achizitionat din Italia si care ma enerveaza la culme faza cu WIND...pot scapa de ea?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Doar daca rescrii softul poti scapa de wind.

| Andrei_Razvanel_1999 explică (pentru neluL):

Imi poti enumera pasii care trebuiesc facuti?

| neluL a răspuns (pentru Andrei_Razvanel_1999):

Pai iti trebuie un firmware, iti trebuie Phoenix, cablu de date si Nokia PC Suite. Te duci la un service pentru rescris softul. Nu il faci acasa.

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Doar prin resoftare dar e un procedeu destul de complicat pentru necunoscatori si risti sa-i dai parametrii peste cap. Mai bine suporti intro-ul Wind asa enervant cum e laughing