| AnnYoa a întrebat:

De la un timp nu mai pot vedea filmulete pe telefon, si ma enerveaza la culme! Cum pot sa il fac sa mearga?

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

1) ce problema ai? adica cand vrei sa deschizi un filmulet ce arata? Mesaj sau pur si simplu nu se deschide?
2) ce player folosesti pentru video? daca folosesti cel classic din galerie, nu e bine, instaleaza mxplayer si pune-l default program (intotdeauna)
3) Ce sistem de operare folosesti?
contact:
email: sasn3t@gmail.com
ym/skype: sas.samp

| Anreya a răspuns:

Draga mea eu cred ca din cauza ca e plina memoria scoate cardul` din telefon si vezi poate merge sper ca te-am ajutat :*:*...big grin Funda?