| PolarCr7 a întrebat:

am un telefon Samsung ch@t 322 si are o mica problema... Eu ma jucam foarte mult pe el, asa ca am instalat un joc (de fapt era un virus) si nu-l mai puteam sterge! Asa ca i-am dat un "factory resset" si acum daca vreau sa instalez un joc pe care il aveam zice : "fisier jar descarcat incorect" asa zice la toate jocurile care mergeau inainte si si la celelalte. ajutati-ma va rog mult sad! Dau FUNDA raspunsului care m-a ajutatwinking! A da am uitat telefonul nu Ruleaza ANDROID (jocurile sunt java )!

2 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Sterge jocurile daca le ai deja in telefon si descarca-le din nou

| PolarCr7 explică (pentru shannygelu):

Le am pe card, dar totusi o sa incerc, dacda merge ai fundawinking!