| Devylgreen a întrebat:

Am un telefon SAMSUNG Galaxi Trend Lite GT-7392 si as dori sa pun pe el cyanogenmod dar, as vrea sa stiu daca il pot instala de pe calculator cu odin fara sa mai fac cu TWRP sa dau wipe dupa sa instalez....As vrea sa stiu daca merge direct cu odin sau daca nu sa-mi explicato cum trebuie facut cu TWRP si ce cyanogenmod s-ar potrivi pentru telefonul meu. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| teemo2000 a răspuns:

Uite aici un tutorial destul de bun
http://riffhold.com/ZMF
Bafta

| Devylgreen explică (pentru teemo2000):

E TWRP si eu am mai incercat sa fac si am primit eroare cand trebuia sa fac wipe.

1 răspuns: