| Daniel's_Dany_1995 a întrebat:

. Am un telefon Samsung Galaxy S Plus si nu mai am sistemul de operare pe el. cand dau sa il pornesc imi apare ClockworlkMod Recovery. si butonul de home nu functioneaza ca raspuns al comenzii ok. ci cand apas pe el se muta pe alta optiune. va rog daca puteti sa ma ajutati! multumesc!

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Daca nu mai ai sistemul de operare,trebuie sa te duci la magazinul de unde l-ai cumparat telefonul mobil si trebuie sa ai:ambalajul,certificat de garantie,buletinul de identitate si telefonul si-l prezinti vanzatorului problema pe care o ai, vanzatorul va face toate demersurile pentru a-l expedia mobilul la reparati, acolo numai specialistii pot reface sistemul de operare! daca ai garantia expirata, atunci du-te la magazinul Germanos, atunci se va ocupa de reparatiile telefonului dvs. contra cost!