| Sebimiha a întrebat:

Am un telefon Samsung J6+ si am problema la el cu wi fi-ul. Daca stau lângă un telefon cu hotspot are semnalul full iar daca pun telefonul la 1 metru distanta nu mai are nici o liniuta.
Ce pot face?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cum face cu semnalele de la un router wifi?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si sigur nu este de la telefonul pe post de hotspot? Daca incerci sa te conectezi la o alta sursa de Wi-Fi, cum merge? Ca doar asa dintr-un hotspot nu poti sa iti dai seama.

| Sebimiha explică (pentru DoarBogdan):

Si daca ma conectez la router tot asa face

| DoarBogdan a răspuns (pentru Sebimiha):

Da-i o resetare din fabrica. Daca nu merge incearca una fortata: https://www.youtube.com/watch?v=4ZilhQdGDeM