| AriaMontgomery a întrebat:

Acum 2 saptamani mi-am luat un telefon Samsung galaxy ace si am o mica problema cu el. Stau in casa cu telefonul langa mine si de odata cade semnalul iar dupa o bucata de timp revine si la telefonul pe care l-am avut nu aveam probleme ce pot sa fac?

1 răspuns:
| xpertul a răspuns:

Eu cred cai de la placa de semnal am avut si eu galaxy ace dar nu am avut probleme cu el in orice caz daca l-ai luat nou di magazin ai garantie la el asa ca te duci cu el spui ce problema are si daca te incadrezi in normele de garantie til vor repara gratis iar daca l-ai luat de la altcineca te duci cu el la un service autorizat si nu te va costa prea mult. Mult succes.