| luckiano1 a întrebat:

Am un telefon Samsung Omnia 7 si daca stiti este pe piata Updateul 7.8. Cu ajutorul lui Zune nu il potface cind la urma mi se restarteaza telefonul imi apare ca a esuat. Ce pot sa fac? Daca merge dau funda!

1 răspuns:
| VladPătrașcu a răspuns:

Daca mai incerci mult update-uri / resoftari o sa TE PUP PA-PA la garantie din cate stiu eu daca nu ii faci update la service-ul lui unde ai garantie sau la un service autorizat de SAMSUNG. Si bineinteles risti sa arzi cam tot in el laughing