| ABCDEFGH2806 a întrebat:

Cum se intra in Recovery Mode pe Sony Xperia E C1505? Tin sa spun ca telefonul nu porneste decat pana la acel logo SONY. FUNDA!

1 răspuns:
| miTzuliK93 a răspuns:

Deci, pentru un astfel de telefon SOny exista 2 cai de Recovery: una e built, si cealalta e custom recovery.

Asadar... il inchizi, apoi il deschizi si cand observi ca LED-ul se schimba la culoare, apasa de mai multe ori oricare dintre tastele de volum pana iti intra in modul Recovery Mode. Aici folosesti butoanele de volum pentru a naviga prin acel meniu, si butonul de power pentru a selecta o anumita optiune. Uite si o explicatie cu o poza, dar in engleza: http://content.screencast.com/......ia%20e.png