| Mihai_Trifu_1997 a întrebat:

am un telefon Vodafone Alcatel 975 si l-am decodat si in cosmote imi apare eroarea" Procesul android phone com s-a oprit in mod neaşteptat din nefericire "....Va multumesc!!

1 răspuns:
| Neagu_Tib_1993 a răspuns:

Salut,
Din punctul meu de vedere daca l-ai decodat undeva unde nu prea stiau si ti l-au stricat, as crede ca ti-la stricat:)), dar daca nu prea e asa eu te-as zice sa intri in recovery uite aici un link https://www.youtube.com/watch?v=rHTUyoo4dZo
Sper ca te-am ajutat