| Apostol_Catalin_1994_LMt1 a întrebat:

Din pacate procesul com.android.phone s-a oprit big grin Buna TPU Am si eu un telefon Brondi LuxURy cu sistem android si imi apare eroarea de mai sus in mode repetat, in continuu big grin Daca dau OK iar imi apare si nu stiu ce sa fac big grin Abia l-am cumparat si nu am bagat nimic pe el@! Care ma poate ajuta?big grin

Răspuns Câştigător
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Dai un reset si gata!
Problema e din soft, androidul nu poate comunica cu restul programelor din cauza erorii de sistem!-(Din pacate procesul com.android.phone s-a oprit) asta reprezinta boot-ul daca vrei...ca la windows., se aprinde si nu booteaza!
dai reset si daca nu merge, mergi cu el de unde l-ai luat ca nu e de gluma!
Si eu am cumparat 3 tablete intro singura zi din care una facea exact ca la tine..succes!

| Apostol_Catalin_1994_LMt1 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Cum as putea sa il resetez,?

| Apostol_Catalin_1994_LMt1 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Mersiiiiiiii FFF MULT :d

l-AM RESETAT SI MERGE super raman dator
big grin

4 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Nimic inseamna nimic daca iti apare asa inseamna ca ai incercat sa descarci multe aplicatii dar nu prea tio iesit pentru ca iti da acuma aeroarea asta?

| Apostol_Catalin_1994_LMt1 explică (pentru AdrenalinTm):

Chiar nimic
Doar am schimbat meniul din italiana in romana si apoi gata!