| EusebiuG a întrebat:

Am un telefon Vodafone smart III si in timp ce eram pe net au inceput sa se actualizeze singure unele aplicatii, am oprit procesul si acum nu mai merge google chrome (lipseste o functie esentiala pentru a rula chrome, este incompleta). Cum fac sa descarc alta versiune, ca pe magazin play nu pot, imi spune ca este instalata?

3 răspunsuri:
| OnciuAdrian a răspuns:

Descarca-ti opera mini

| Pitian_Florinel_1982 a răspuns:

Indearca sa il dezinstalezi si apoi mai instaleaza-l o daca, iar daca nu merge intra pe explorer pe google si vezi acolo trebuie sa iti arate. Sper ca te-am ajutat si ca voi ptrimi FUNDA!

| Andreyutza29 a răspuns:

Il dezinstalezi si il instalezi din nou de pe Magazin Play