| Devylgreen a întrebat:

Am un un telefon Vonino Jax Q si am o problema la el

Se consuma foarte rapid bateria. Daca il las toata noaptea in stand-by nu consuma nici macar 1% si cand vreau sa ma joc si eu ceva se descarca foarte repede iar dupa ce il descarc pana la 1% ma tine chiar si peste o ora... de ce ma tine chiar asa mult 1% din cate stiu nu e normal.

1 răspuns:
| Madalina_Cojocaru_1981 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema cu o tableta acum cativa ani, ideea e ca e stricata bateria dar uite un sfat nu o lasa sa se inchida din cauza bateriei, cel putin nu des deoarece exista riscul sa te lase de tot