| Pricajan_Radu_1994 a întrebat:

am un xbox 360 slim si vreau sa-l conectez la un monitor HP de calculator si acesta are decat o intrare vga si consola are o iesire hdmi.am cumva posibilitatea de a face conectarea la monito printr-un cablu cu capat vga tata si un alt capat hdmi tata, am vazut convertor anume dar costa cam mult 100 lei avand in vedere preturile cabluriilor care sunt circa 30 35 lei.si inca ceva daca merge cumva prin cablu va avea aceeasi calitate si pe monitor avand in vedere ca consola ca suporta full hd.

Răspuns Câştigător
| Negulescu_Andrei_1975 a răspuns:

Da poti printrun cablu VGA-HDMI pe care poti sal achizitionezi dintr-un magazin special de electronice eu as recomanda Real