| Ionuț_Dani_1999 a întrebat:

Am urmatoarea problema: imi apare
AKLMW:LMY.exe- Corrupt file
The File Or Directory C:\DOCUME~1\ALLUSE~1\Application Data\ZJN is corrupt and unreaadable. Please run the Chkdsk urility.
De la ce este eroarea asta si daca se poate repara...
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e buna arhiva ce ai descarcat-o. Descarca din alta parte.

| Ionuț_Dani_1999 explică (pentru anonim_4396):

Ce arhiva? ca nu am descarcat nici o arhivalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionuț_Dani_1999):

Aceste erori da atunci cand vrei sa deschizi ceva sub format arhiva.te roaga in mesaj sa dai check disk. Cum se face? Foruleaza o alta intrebare si vei primi raspuns. Daca nu faci Chkdsk sistemul va merge greu si in cele din urma se va bloca. daca ai rezolvat, bravo.