| Ciprian_Iordache_1996 a întrebat:

Am Uun GTX285 de la bfg si pe calculatorul meu nu are semnal la monitor iar cand conectez cablul de la monitor la on bord cand placa este pe sistem monitorul gaseste semnal. Am zis ca este de la placa de baza dar cand am bagat alta placa video aceasta a mers. Si nici de la placa video nu este problema deoareca am fost la un prieten cu ea sa vad daca s-a stricat si cand colo placa a mers.
Sursa mea este un corsair vs550 iar placa de baza este un gigabyte ga z68ap d3. Care ar fi problema si cum o pot rezolva?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

I-ai bagat alimentarile suplimentare?