| AndreiAndrei89 a întrebat:

Am vazut ca in unitate sursa nu bate in placa.Am scos-o si am bagat-o sa bata in placa video. Exista vreun risc de ceva?(in afara sa pice apa pe ea si sa se arda sau ceva de genul)

4 răspunsuri:
| Drack550 a răspuns:

Reformuleaza ceea ce ai vrut sa zici ca nu inteleg ce naiba vrei sa zici cu faptul ca "in unitate sursa nu bate", " am bagat-o sa bat ain placa video"?
Reformuleaza, fi mai explicit ca sa pot sa te ajut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine pe ce a batut si ce treaba are apa in toata smecheria?

| K0sti a răspuns:

De cand bat sursele in placa video? Cap aveti, minte va mai trebuie!

| vidii a răspuns:

Sa ma bata mama daca inteleg ceva din ce ai spus acolo, reformuleaza si incearca sa te faci inteles