| d3javw a întrebat:

Pe o sursa de 450 am bagat un cooler de 120 si merge ok, as vrea sa mai pun unu de 80 pentru placa video, exista sanse sa se arda sau ceva

4 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Poti sa mai pui si 5, nu doar unul.Un cooler de 80 mm consuma 2 w, iar unul de 120 mm consuma maxim 8 w. Daca restul sistemului nu consuma mai mult de 400 w poti sa le pui linistit.

| d3javw explică:

Ai idee cum pot sa vad cat consuma? cu everest nu scrie decat cat consuma procesoru