| MariusBZ a întrebat:

Am vrut sa sterg registrii de la un joc (SA:MP). Am scris la cautare, in "regedit.exe", "samp" si cred ca a sters si altceva in afara de joc deoarece erau unele fisiere pe care le stergeam "Samples" etc. Ce se poate intampla daca nu exista unii registri? Ii pot recupera?

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai tu daca stergi registri jocului jocu crezi ca va mai functiona. sau cumva l-ai sters si ti-a mai ramas fisiere in registri windowsului si vrei sa ii stergi

| MariusBZ explică (pentru itsoft):

A doua varianta. Si eu, daca am scris la cautare "samp", a gasit si alte chestii care nu tin de joc si contin "samp". Si le-am sters si pe alea deoarece nu mi-am dat seama. Si am intrebat daca se poate intampla ceva, daca e posibil ca in viitor sa imi dea erori si daca pot sa repar asta.