| CptBlackBeard a întrebat:

Am o problema : am sters niste videoclipuri (destul de mari, filmate UHD ) care, aparent imi trebuie..Intrebarea e : sunt programe care pot gasi videoclipurile? Am incercat EasUS, si cred ca le-am gasit dar nu poate sa le recupereze deoarece au peste 100 MB si programul e capabil sa recupereze fisiere sub 100MB. Daca stiti programe care au peste 100MB capabilitatea de a recupera fisiere va rog sa imi spuneti. Dau funda! URGENT

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

EaseUS Data Recovery Wizard 7.5, Ontrack EasyRecovery Enterprise

2 răspunsuri:
| CptBlackBeard explică:

Up