| MrBiology a întrebat:

Am Windows 10 si nu pot sincroniza contul de Hotmail in aplicatia Mail. Cand ii dau "Fix it" se deschide o fereastra, dupa care se inchide. Am incercat sa sterg contul de pe PC, insa nici asa nu a mers, iar acum imi mai apare contul doar la Settings >- Accounts... Cum repar problema? Dau funda la raspunsul cel mai bun!

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Probabil e un bug asa se intampla mereu cand Microsoft scoate ceva e plin de probleme. Ai mai observat si alte probleme? Vreau si eu sa il instalez pe pc insa am retineri. Te mai lasa sa instalezi app prirat?

| MrBiology explică:

Bogdan, alte probleme nu am sesizat si da, poti sa instalezi apk piratate