| Ion_Bogdan_1995 a întrebat:

Am o intrebare: De ce cand vreau sa deschid un program mi-se deschide intr-o fereastra cmd si mi se inchide si nu apare nimic?(fara sa reinstalezi windows)am windows 7.

FUNDA

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Cauta o alta varianta a acelui program. La alte programe face la fel?
Ce program face asa?

| Ion_Bogdan_1995 explică (pentru horia2012):

Toate

| horia2012 a răspuns (pentru Ion_Bogdan_1995):

Ca sa nu reinstalezi sistemul, nu poti decat sa-l repari. Asa nu pierzi aplicatiile si jocurile instalate, dar daca ai documente, foto, orice in C ar fi bine sa le copiezi in alta partitie. Poti sa te uiti aici de la 1 la 9:
http://pcsupport.about.com/......pair_7.htm