| BeaconCraftY a întrebat:

am windows 7 ultimate edition 64bit (SP1) si vreau os x stiti voi sistemul de operare de la mac. cum bag pe pc?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

In principiu nu poti.
Teoria spune ca ai putea sa faci o masina virtuala si sa incerci pe acolo. Dar nu se merita.

2 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ai componente hardware compatibile cu OS X. Din cate stiu, procesor Intel I5 sau I7, nu mai stiu exact... Iti recomand sa cauti pe internet despre termenul "hackintosh". Erau si cateva tutoriale in limba romana. Doar cauta.

| BeaconCraftY explică:

Amandoua raspunsurile sunt bune hackintosh am vazut pe un video ca merge si da poti face si o masina virtuala care merge. ohhh ***! am doar o funda. (pacatcrying data viitoare)