| ArteFacT a întrebat:

Am Y! Messenger 9 si nu vad ce scriu sau ce-mi scriu ceilalti.
Am incercat sa-l reinstalez dar degeaba.
Ce sa fac? Fundita

10 răspunsuri:
| Madalin a răspuns:

Cred ca mai bine pui yahoo messenger 10!
E mai bunwinking

| Alynutzaaa a răspuns:

Dai la Start - Run - apoi introduci urmatorul cod : regsvr32 jscript. dll
Ar trebui sa mearga :*!

Sarbatori Fericite!

Răspuns utilizator avertizat
| AnaEindragostita a răspuns:

Asa mi-a mers si mie s-ar putea sa fie de la virusi sau instaleaza Ymess 10

| Strawberry89 a răspuns:

Rapuns la: "pentru cei care au probleme sa nu vedeti ce va este scris in messenger va rog urmati pasii urmatori.Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter ,se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi ,se da click pe HKEY_CURRENT_USER ,dupa care Software ,dupa care Microsoft ,dupa care Windows ,dupa care CurrentVersion ,dupa care Internet Settings ,dupa care se va sterge folderul Zones cu click dreapta pe el si delete Se inchide regedit si redeskideti yahoo messengerul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza`l in alta partitie decat cea in care il instalai de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fatzi scrisul mai mare si spune-i si celorlatzi cu care vb pe mess sa-l dea si ei.Sau instaleaza-ti altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ziceti sa iau mess 10 pe ala il am si asta se intampla

| Sshine a răspuns:

Sterge`l si ia YM 10 =D. merge bine. Bafta