| seflafemeidarfarabani a întrebat:

Amun xbox 360 si vreau sa imi cumpar fifa 15 si mafia 2. Daca bag CD-ul la unul dintre ele in consola pot sa intru direct in el si sa ma joc? Sau trebuie neaparat sa îl instalez? Am un joc numit vouncer 2010 ceva de genu si nu a trebuit sa-l instalez, am intrat direct in el si m-am jucat.Nu stiu daca e valabil si pentru aceste jocuri asa ca ajutati-ma va rog.Dau funda

1 răspuns:
| stefan1902 a răspuns:

Unele jocuri nu trebuie insatalate gen fifa si mafia 2. Pur si simplu bagi CD-ul si te joci!