| RappiNOnProductioN a întrebat:

anterior am pus o intrebare cum ca butonul "R" nu functioneaza exista vreun risc sa se strice cand il desfac? daca nu cum il desfac? Va rog ajutor FUNDA!

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Daca e tastatura clasica trebuie desfacute suruburile de pe spate, scos tot cu grija, curatat si pus in acelasi fel. Migalos, dar e greu sa te incurci.
In schimb la laptop trebuie lucrat cu mare grija, nu forta nimic, risti sa rupi vreun piciorus si nu va mai sta niciodata.
Iti sugerezi sa apelezi la vreun prieten care a mai facut asta.
Pana atunci copiaza un r de pe undeva si il ai pe ctrl+vwinking.
Bafta!

| CataC a răspuns:

O mica diferenta. Sincer sa fiu n-am desfacut controllere, in principiu ar trebui sa fie similar dar nu-ti pot da sfaturi in cunostinta de cauza.

| unknown3243 a răspuns:

Da se poate sa il strici.Trebuie sa fii atent(a) cand umbli acolo sa nu rupi un firicel sau ceva de genul asta.Bafta!

| RappiNOnProductioN explică:

De la Playstation Portabil