| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,are cineva tv sau internet de la Orange la rural? vreau sa stiu pretul abonamentului, si daca internetul este nelimitat(adica fara trafic GB)

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti obtine detalii despre pachetul Home Pack de aici: http://www.orange.ro/home-pack/
In ceea ce priveste pachetele TV, regasesti aici toata oferta: http://www.orange.ro/tv/abonamente/?abonament=worldhd

Cu prietenie,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La rural ai posibilitatea de a alege intre pachet decodor tv(antena tv)+telefon (cu abonament)+internet cu 4 giga trafic, totul cu 100 de lei lunar. Daca ai deja abonamentul la telefon, iti mai da antena si internetul totul sub o singura factura. Deci asta o au astia din sat de la mine.DAR, te mai poti uita la ei pe site si poti opta numai pentru internet.Iti dau link-ul mai jos, alegi o optiune si suni la 202 numar gratuit din Orange si faci abonamentul.

http://www.orange.ro/internet-mobil/colibri/index.html

Cu trafic nelimitat nu exista.cel putin asa cred.Cum tu ai intrebat de tv si internet, am raspuns, pachetul de tv+telefon+internet la numai 100 de lei lunar, totul intr-o factura.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pardon am gresit, E cu internet nelimitat dar cu limita de trafic, de 4 giga.A fost de sarbatori o oferta dubla de 8 giga dar.s-a dus.

| udulik a răspuns:

Salut. Am eu TV. preturi de la 5 euro pe luna cu TVA, ai 3 luni gratuit in primul an si 4 luni gratuit in al doilea an abonamentul. Daca nu se specifica altfel, ai de platit si chiria pentru echipament HD, inca 2.5 EURO / luna cu TVA inclus. Internetul este nelimitat, in general, dar cu limita de viteza.