| ShrekPoncho321842 a întrebat:

Salut TPU! As avea nevoie de ajutorul vostru. Știți cumva de ce când ascult muzica de pe Spotify sau Youtube,indiferent daca e la căști sau la bluetooth aux pe mașină, mi se da volumul singur mai tare și mai încet, dar nu apare că se schimbă. Oare cum schimb aceasta chestie? E de la telefonul meu probabil, că pe calculator nu am aceasta problema.

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Presupun că are un reglaj automat pentru a nu dăuna auzului. Dacă atunci când nu e conectat la nimic volumul nu ți-l schimbă, cam asta ar fi problema.

| ShrekPoncho321842 explică (pentru J0B0MAT):

Îți mulțumesc pentru răspuns. Ai avea habar cum se poate schimba?

| J0B0MAT a răspuns (pentru ShrekPoncho321842):

Nu știu dacă se poate face ceva...