| LowWw a întrebat:

as avea nevoie de o mica informatie.
cum pot sa fac rost de jocuri pentru xbox (nu 360).
sau se poate moda cumva sa meaga jocurile care le descarc de pe net?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca consola ta este fabricata inainte de mai 2011 (scrie pe spatele consolei) o poti moda si poti juca jocuri descarcate de pe internet.Sunt destui care se ocupa de modari cu un search pe google o sa gasesti unul in orasul tau.

| LowWw explică (pentru Intruder19):

Nu e xbox 360 e xbox ( primul model si e facut prin 2004 pe sfarsiit, azi l-am luat din piata de la vechituri cu 100 de lei si vreau sa il modez sa mearga jocuri sau sa gasesc de undeva sa le cumparhappy

| AlexandruAndrei2013 a răspuns:

Din cate am inteles de la prietenul meu care are xbox poti sa scrii pe net jocuri pentru xbox si iti alegi jocurile care sunt acolo

| LowWw explică (pentru AlexandruAndrei2013):

El are xbox 360, eu am xbox ( si atat) al meu de facut in 2004, primul xbox.