| zNopy a întrebat:

Salut TPU: As avea si eu nevoie de un ajutor! Nu imi merge yahoo messenger imi da o eroare dar nu am uitat parola asa imi face la mai multe conturi! Teas ruga mult sa ma ajuti happy Iti multumesc!

3 răspunsuri:
| MrCozzmin a răspuns:

Stai linistita...ca asa am patit si eu. Yahoo are niste probleme in ultima vreme.

| Mada402 a răspuns:

Am patit si eu, dar la mine este de la internet.

| LOUDER a răspuns:

Si eu mai am uneori probleme, asta fiindca eu nu am un ip static, iar yahoo trebuie sa se comformeze dupa ip-ul meu de fiecare data, ip-ul meu se schimba cel putin de 2 ori pe zi automat si de fiecare data cand pornesc pc-ul, pentru un ip static trebuie sa platesti in plus, dar nu e chiar asa avantajos, adica daca ai un ip static esti o tinta usoara pentru hackeri... acum, revenind la Y! Messenger, tot ce ai de facut este sa dai click pe mesajul care iti apare, mai exact pe "Forgot password" si sa completezi formularul la care ai sa fii redirectionat, si ar trebui sa inceteze, uneori Yahoo! iti blocheaza conturile daca nu ai mai intrat de mult timp pe ele, si trebuie sa le deblochezi tu, altfel risti sa ti le stearga definitiv