| CosminasLucica a întrebat:

As dori sa cumpar si eu o tablete pana in 300 lei... de asemenea as vrea ca tableta respectiva sa iasa bine la raportul calitate pret! P.S.:As fi cautat singur dar nu cunosc puterea procesoarelor happy

2 răspunsuri:
| IonutR01 a răspuns:

Păi nu prea cred ca la 300 lei o sa gasesti ceva bun, o tableta buna incepe pe la 400 sau 500 ron dar ti-as recomanda sa aiba:procesor:quad core de 1, 2, ram:1 gb minim, memorie:8gb minim si in rest cu camera foto poti alege ce vrei tu, depinde cum vrei sa iasa pozele.