| IoanaRusu a întrebat:

Cei care va pricepeti in calculatoare, am o intrebare, de ce nu merge sa`mi pun imagine pe fundal, imi apare sau dau dar nu se pune iar cand dau click dreapta pe desktop nu`mi apar nici propietatile, si este windows 7, stiti cum as putea sa fac sa pot pune o imagine pe fundal? funda categoric.

1 răspuns:
| Cidul a răspuns:

Intra pe imaginea pe care vrei sa o setezi ca fundal, da click dr pe ea si da pe setare ca imagine de fundal, apoi da un restart.