| Razvan03Andrei a întrebat:

As dori si eu un laptop asemanator cu acer aspire 5742G(macar sa aiba placa video tot Nvidia sau una mai bunabig grin). Vreau sa fie laptopul pana in 20 de milioane(se pot face anumite exceptii, numai sa fie bun laptopul)

Ofer

2 răspunsuri:
| Shottas a răspuns:

Cauta la mana a doua si ieisi mult mai bine! cineva si-a luat de la tigani care vin cu laptopuri furate de dincolo un alien ware (zgariat cei drept) dar l-a luat cu 2 milioanerolling on the floor

| Razvan03Andrei explică (pentru Shottas):

NiCe,dar nu as face astatongueLa ei nu ai garantia ca o sa mearga macar 2 ani sau ceva de genul..nu ma apuc acum sa intru in subiectbig grin
Multumesc oricum, deja am gasit laptopul mai mult sau mai putin perfect pentru minewinking

Bafta!