| tr1122 a întrebat:

as vrea sa cumpar o placa video in jur de 500-600 de lei, ma gandeam la un gtx 750 dar nu stiu daca procesorul meu il duce, am un pentium 4 dual core de 3.2 Ghz ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

E pentium 4 sau e dual core? Ca pentium 4 e cam vechi si e single core cu HT. Depinde de dual core dar in general nu ar fi o problema. Apropo, esti din Bucuresti?

| tr1122 explică (pentru EnvyU):

Intel(R) Pentium(R) CPU G3420 @ 3. 20Ghz asta e dar daca deschis programul aida imi apare dual core, apropo sunt din Bucuresti deci crezi ca nu ar fi probleme?