| Piikachu a întrebat:

As vrea sa imi fac un amplificator din acela "portabil" din tranzistoare, baterii si ce imi mai trebuie si nu gasesc nici un tutorial suficient de explicit, sau vreo schita prea detaliata. Daca stiti ce imi trebuie si cum trebuiesc legate sau stiti vreo schita sau vreun site lasati raspuns. Funda la cel mai bun!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Concret, ce caracteristici trebuie sa aiba amplificatorul tau? Cred ca solutia cea mai buna este sa-ti cumperi o combina portabila, mare.

| Piikachu explică (pentru neutrino):

Am asa ceva si as vrea sa ii mai bun vreo 2 boxe dar nu duce atat de mult asa ca vreausa fac un amplificator sa le pot lega