| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi faceti si mie un pc de gaming pe piese cam in jur de 1500 lei - 2000 lei, ca eu nu ma prea descurc DAU FUNDA!
Sa mearga jocurile:GTA 4, Asassin Creed,toata seria Call of Duty,Dota,LOL, Battlefield 3 si alte multe jocuri.

P.S:

1 răspuns:
| Liviu_Popescu_1981 a răspuns:

Placa video pizel shader 5.0 vertez shader minim 5.0 dual core sau quad core www.emag.ro
suni la ei, ceri cu un tehnic, vrei in parametrii aia spui in cat vrei sa te incadrezi