| milinalexandru a întrebat:

as vrea sa imi prelungesc cablul de internet(am pe modem), dar nu stiu de unde as putea cumpara cablul meu are momentan aprox. 3m-4m si mi-a mai trebui inca vreo 10m. FUNDA!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Poti sa mergi in oras la un magazin de amenajari interioare, care au si cabluri de internet, si ii intrebi, daca vrei sa cumperi cablu, daca ti-l mufeaza. Ai iesi cel mai ieftin asa(15 lei maxim).
Daca nu, mergi la un magazin de piese it, si vezi daca au asa ceva.
Daca nu, online.