| bianca112 a întrebat:

Aş dori un sfat. Momentan am un modem de la rds pentru net, unul negru cu albastru, care merge destul de prost. Dacă mă uit spre exemplu la aprox. 5 episoade dintr un serial, mai descarc niste muzică şi ce mai fac eu, gata, până la următoarea " reîncărcare " merge prost, si de aceea aş vrea să mi pun internet prin cablu. Mă gândeam la UPC pentru că şi cablul de la televizoare îl am de la ei, şi aşa poate îmi făceau un pachet. Ce ziceţi, e bun cel de la upc? Voi de care aveţi şi sunteţi mulţumiţi?

1 răspuns:
| 14andrei1990 a răspuns:

Eu am internet prin modem de la clicknet si descarc pe rupte e drept ca mai cade netu dar sunt multumit..descarc la greu!